NAKOLEONa pro vás dělalí lidé žijící v Brně a sdružení ve spolku Brno na kole
logo-BNK

Pořádáme cyklojízdy, kopeme za více cykloinfrastruktury v Brně, snažíme se nejlépe jak dovedeme reprezentovat potřeby lidí, co mají ke kolu (či koloběžce!) blízko.

NAKOLEON je podporován kampaní Evropské komise za udržitelnou městskou mobilitu
SUM-EC-cs
Evropské komisi vděčíme za štědré prostředky na propagaci kampaně. Natáčení NAKOLEONského eposu, výlep plakátů, natáčení VIP spotů a reklamu na facebooku nám Evropská komise s trochou štěstí proplatí. V celé ČR jsme jako jediní uspěli se žádostí o tento grant. NAKOLEON jede!

Projekt je realizován za podpory Nadace Vodafone Česká republika
logo-Vodafone
Díky podpoře Nadace Vodafone budeme schopní pokrýt náklady s pořádáním festivalu po cyklojízdě. Pronájem toalet a pódia, odměna zvukařům, hudebníkům, zajištění zábran k zamknutí kol budeme schopní uhradit díky Nadaci Vodafone. Děkujeme!

Generální partneři
dema-MS-edit 240px
Firma DEMA je jedna z mála velkých firem na trhu, které vyrábějí městská jízdní kola a která podporuje nejen sportovní a rekreační využití kola, ale chápe kolo i jako dopravní prostředek. Několik krásných kol DEMA máme v nakoleonském obchodě na Kopečné, přijďte si vyzkoušet komfortní jízdu na nich!

Kabaret-Spacek-logo-160pxS Kabaretem Špaček dlouhodobě spolupracujeme, můžete jej znát třeba skrze parádní pomázánky, které nám Kabaret dodává na námi organizované události. Anebo můžete znát “kabaretní” nákladní kolo, kterým vozí suroviny do restaurace ze Zelňáku. Díky Kabaretu můžeme mít letos nakoleonský obchod na Kopečné 46!

Logo-BK-240pxTa nejkrásnější městská kola nenajdete nikde jinde než v Cyklospecialitách na Hybešce. I proto krásná NAKOLEONA jezdila na elegantním kole právě z Cyklospecialit. Vřele každému doporučujeme návštěvu našeho partnera, i kdybyste se měli jít pouze pokochat.

Marketingový partner
RobertNemec-200px

Šikovní lidé z digitální agentury RobertNemec.com nám pomáhali už minulý rok s NAKOLEONem. Pomohou vám s komunikací po internetu tak, aby se vaše sdělení dostalo k těm správným lidem, a ti potom třeba přijeli na cyklojízdu 🙂 Jo, a taky jezdí na kolech!

 

Mediální partneři
RK_B_140px

logo_2013_cmyk-90px

logo-epicture-170px

Partneři
logo-hostetin-110px

NAP_barevne_tagline RGB

ysoft_var1_rgb-125px

logo-lekaron-165px

logo-Hnuti-DUHA-Brno-161px

logo-MPB-90px

bike_life-110px